کاهش قیمت نسبی تخم مرغ

قیمت تخم مرغ

در خبرهای جدیدی که گفته شده است کاهش قیمت نسبی تخم مرغ هم شنیده میشود . به گفته صدا و سیما در هر کیلوگرم تخم مرغ فروخته شده اکنون حدود ۲۰۰۰ ت زیر نرخ مصوب عرضه میشود که این قیمت اصلا برای تولید کننده ها به صرفه نمیباشد. همچنین درباره قیمت تخم مرغ برای مصرف کننده گان گفت:قیمت تخم مرغی که مردم در مغازه ها و فروشگاه ها خریداری میکنند ۲۳ درصد بیشتر از قیمت مرغداری است و این ۲۳ درصد قیمت متفاوت به خاطر هزینه های حمل و نقل و سود خرده فروشی ها و عمده فروشی ها و همچنین آفت ها و تلفات میباشد .

کاهش قیمت تخم مرغگفته میشود اگر از لحاظ اقتصادی تولیدکننده های تخم مرغ در حال خوبی به سر ببرند مطمئنا تولید بهتر و به اندازه خواهد شد . همین تولید بهتر باعث میشود مصرف کننده ها هم از آن به بهترین شکل استقبال میکنند. تولید بالای تخم مرغ باعث کاهش قیمت تخم مرغ در کشور ما شده است و اگر این کاهش قیمت باعث ضرر و زیان تولید کننده ها شود آنها هم تولیدات خود را کم میکنند و در نتیجه دوباره با افزایش قیمت تخم مرغ رو به رو خواهیم شد .

در نتیجه باید بر اساس نیاز جامعه تخم مرغ تولید شود تا هم به تولید کننده گان زیان وارد نشود و هم مردم با افزایش قیمت تخم مرغ رو به رو نگردند که که جامعه از لحاظ اقتصادی دچار تنش  شود.

فروشگاه اینترنتی جوجه کش ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین تخم های نطفه دار انواع طیور پرورشی و زینتی با مناسب ترین قیمت ها و تخفیفات ویژه . تمام افرادی از سراسر ایران عزیز که قصد خرید تخم نطفه دار طیور را دارند میتوانند با مراجعه به سایت فروشگاه جوجه کش و برقراری ارتباط با همکاران ما در بخش فروش اقدام به خرید نمایند. همچنین این فروشگاه دستگاه های جوجه کشی هوشمند را با به روز ترین تکنولوژی روز دنیا تولید و به فروش میرساند.

دیدگاه‌ها ۰

*
*