محکومیت یک واحد مرغداری گرانفروش

محکومیت یک واحد مرغداری

محکومیت یک واحد مرغداری گرانفروش در بستان آباد

محکومیت یک واحد مرغداری گرانفروش در بستان آباد , که به پرداخت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد .  سید احد یوزباشی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی گفت : نابسامانی های اخیر در خصوص افزایش قیمت مرغ باعث تشدید یافتن کنترل بازار و مبارزه با متخلفان شده است که در این راستا طی بازرسی ‌های صورت گرفته از یک واحد مرغداری در شهرستان بستان آباد ، پرونده ای به اتهام گرانفروشی در اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت . این تنها یک نمونه از محکومیت مرغداری گرانفروش میباشد و زنگ هشداری برای سایرین است .

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت : پس از انجام تحقیقات و بررسی های لازم و احضار متهم و تفهیم اتهام و اخذ اظهارات وی ، به دلیل عدم ارائه مدارک محکمه پسند ، اتهام گرانفروشی محرز و مسلم اعلام و از آنجایی که متخلف مقدار بیش از ۴۶ هزار کیلوگرم مرغ زنده را بفروش رسانده و در هر کیلوگرم ۷ هزار و ۵۰۰ ریال گرانفروشی انجام شده ؛ این فرد متخلف  به پرداخت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون  ریال جریمه محکوم که این حکم در شعبه تجدید نظر قطعی و لازم الاجرا شده است .

محکومیت مرغداری گرانفروش

مرغداری گرانفروش

فروشگاه اینترنتی جوجه کش معتبر ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه ی فروش انواع تخم نطفه دار به صورت تضمینی و با شرط نطفه در ایران میباشد که تخم هر نوع پرنده را به فروش میرساند . همچنین تولید و فروش انواع دستگاه جوجه کشی خانگی , صنعتی و نیمه صنعتی را هم دارا میباشد . همه ی هموطنان عزیز که قصد خرید تخم نطفه دار یا دستگاه جوجه کشی را دارند میتوانند جهت مشاوره و خرید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایند : ۰۹۱۴۵۲۶۶۸۴۵ _ ۰۹۱۰۰۹۰۰۶۷۵ _ ۰۹۱۰۷۸۲۲۲۱۳

//هدف فروشگاه جوجه کش جلب رضایت مشتری میباشد با ارائه ی کیفیت کالا و قیمت مناسب //

دیدگاه‌ها ۰

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک