صادرات تخم نطفه دار مرغ گوشتی و تخم گذار آزاد شد

آنفلوانزا

صادرات تخم نطفه دار مرغ گوشتی و تخم گذار آزاد شد به صورت مجاز مشروط با تایید وزارت جهاد کشاورزی . علی اکبر شامانی در بخشنامه ای به کلیه گمرکات اجرایی ، موضوع رفع ممنوعیت صادرات تخم نطفه دار مرغ گوشتی و تخم گذار به صورت مجاز مشروط با تأیید وزارت جهاد کشاورزی را ابلاغ کرد . این بخشنامه پیرو درخواست وزارت جهاد کشاورزی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت صورت گرفته است .
رئیس سازمان دامپزشکی با بیان اینکه ۱۷۰۰ واحد مرغ تخم گذار در کشور وجود دارد ، گفت : سال گذشته حدود ۹۰۰ هزارتن تخم مرغ در کشور تولید شد . محمدرضا صفری در هفتمین کنگره بین‌المللی دامپزشکی طیور که صبح امروز آغاز به کار کرد ، برگزاری این کنگره را با اهداف انقلاب سازگار دانست و افزود : از اهداف انقلاب اسلامی ، استقلال ، آزادی و واگذاری امور مردم به خودشان بوده است که در دامپزشکی و صنعت طیور این واگذاری انجام شده و اگر موفقیتی در این دو بخش است به اعتقاد من به سبب کمترین دخالت دولت بوده است . وی افزود : امروز توسعه گسترده در صنعت طیور و همه صنعت های وابسته به آن را شاهد هستیم .
صادرات تخم نطفه دار مرغ

صادرات تخم نطفه دار مرغ گوشتی و تخم گذار

رئیس سازمان نظام دامپزشکی عنوان کرد : میزان تولیدات در طیور گوشتی در سال ۵۷حدود ۱۷۰ هزار تن بوده که در پایان سال ۹۷ به ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تن تولید گوشت مرغ رسیده ایم و در طیور تخم‌گذار نیز در حدود ۹۰۰ هزار تن تولید در سال ۹۷ داشته‌ایم .
// برای خرید تخم نطفه دار طیور سالم و تضمینی و همچنین خرید دستگاه های هوشمند جوجه کشی به فروشگاه اینترنتی جوجه کش مراجعه کنید وبا هر خرید ازما تخفیف بگیرید //
دیدگاه‌ها ۲

*
*

  Kyle پاسخ

  Having read this I thought it was extremely informative.
  I appreciate you taking the time and energy to put this
  content together. I once again find myself personally
  spending way too much time both reading and leaving comments.
  But so what, it was still worth it!

  My web page: RoyalCBD

   مدیر فروشگاه پاسخ

   you're welcome
   thank you

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک