شرط ارزان شدن قیمت مرغ اعلام شد

شرط ارزان شدن قیمت مرغ

شرط ارزان شدن قیمت مرغ اعلام شد . نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی گفت : یکی از راهکارهای عرضه مرغ با قیمت مصوب به بازار ، تأمین دان مورد نیاز واحدهای مرغداری است که در ۱۵ روز آخر دوره پرورش قرار دارند . حبیب اسدالله نژاد گفت : با توجه به این که بخش اعظم نهاده مورد نیاز واحدهای مرغداری در ۱۵ روز آخر دوره پرورش مصرف میشود ، باید واحدهایی که این شرایط را دارند در اولویت ترخیص نهاده های مورد نیاز قرار گیرند . شرط ارزان شدن قیمت مرغ اعلام شد که آن تامین دان مورد نیاز واحد های مرغداری ها میباشد .

اسدالله نژاد افزود : برای این که مشکل چندگانه ای قیمت مرغ در فروشگاه ها ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز آینده حل شود پیشنهاد میکنیم واحدهای مرغداری که در ۱۵ روز آخر دوره پرورش مرغ قرار دارند در اولویت دریافت نهاده ها و دان مورد نیاز با قیمت مصوب قرار گیرند . نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی تاکید کرد : به این ترتیب دان مورد نیاز واحدهایی که سن گله های شان بیشتر از ۲۸ روز است باید به طور کامل و به قید فوریت تأمین شود تا این واحدها بتوانند مرغ را با قیمت مصوب به بازار عرضه کنند . نائب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی افزود : در صورت تأمین نهاده ها با قیمت مصوب اگر واحدی مرغ را با قیمتی بیش از مبلغ ابلاغی به بازار عرضه کند باید با آن برخورد شود ، زیرا دولت تکالیف خود را در قبال آن واحد انجام داده است . وی اضافه کرد : ولی اگر دولت نتوانست نهاده ها را با نرخ مصوب تأمین کند نباید انتظار داشته باشند که مرغداران با زیان مرغ خود را عرضه کنند .

اسدالله نژاد گفت : در صورتی که ۵۰ درصد نهاده های مورد نیاز مرغداران با نرخ مصوب به دست آنها برسد به طور قطع قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده برای واحدهای مرغداری بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود و نمیتوان انتظار داشت که مرغداری ها مرغ را با حدود ۳ هزار تومان ضرر عرضه کنند .

شرط ارزان شدن قیمت مرغ

// فروشگاه اینترنتی جوجه کش عرضه کننده تخم نطفه دار انواع مرغ های زینتی و همچنین تخم نطفه دار انو اع طیور مختلف میباشد . تمام تخم ها با ضمانت نطفه دار بودن به مشتریان ارائه میشود و ارسال به سراسر ایران هم امکان پذیر است . همچنین انواع مخلف دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی و انواع دستگاه پرکن مرغ هم در این فروشگاه موجود است . //

دیدگاه‌ها 0

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک