سود مرغداری ها در جیب دلالان

سود در جیب دلالان

متاسفانه سود مرغداری ها در جیب دلالان و واسطه ها میرود و مرغداران متضرر می‌شوند , این سخنی بود که مسئول شرکت تعاونی کشاورزی و مرغداران دزفول ، شوش ، اندیمشک و حومه میگویند . مجتبی رضایی روز شنبه در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان دزفول در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود : همیشه با افزایش قیمت مرغ ، مرغداران مورد هجمه قرار می‌گیرند ، ستاد تنظیم بازار قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ از مرغدار را ۸۵ هزار ریال تعیین کرده ولی عملا فقط ۷۰ هزار ریال به دست مرغدار می‌رسد .  وی افزود : مرغ به اندازه کافی در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک وجود دارد ولی بی برنامگی توزیع , مرغدار را آزار میدهد . وی با بیان اینکه ۴۰ درصد مرغ استان خوزستان در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک تولید می‌شود ، گفت : با وجود این میزان تولید ، سود مرغداری ها به جیب دلالان و واسطه گران می‌رود .

سود مرغداری ها در جیب دلالان

سود مزغداران به جیب دلالان

در این نشست مقرر شد پیشنهادهای کارشناسان در خصوص قیمت مرغ و وضعیت بازار مرغ بررسی و در این خصوص تصمیم گیری شود . رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت دزفول نیز در این نشست به افزایش قیمت ها اشاره کرد و گفت : اصناف ، تعزیرات حکومتی و بهداشت در ۲ ماه اخیر بازرسی های زیادی انجام دادند که قابل تقدیر است . مهراب عبدالهی افزود : بیش از ۳۰۰ واحد صنفی متخلف در این مدت با بازرسی‌های انجام شده پلمپ شدند . وی اظهارداشت : در کشور مشکلی برای تامین اقلام ضروری وجود نداشت و با وجود تورم و گرانی برخی اجناس تا ۳۰۰ درصد ، کمبودی در بازار نبود . وی افزود : ۷۰۰ تن میوه شب عید در سردخانه های دزفول ذخیره شده بود که شهرهای شمالی خوزستان و بخشی از اهواز را پوشش داد . عبدالهی اظهار داشت : در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله بدون چربی ۹۰۰ هزار ریال و گوشت گوسفند با چربی ۸۵۰ تا ۹۰۰ هزار ریال است . وی قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز را ۱۲۹ هزار ریال و برنج وارداتی دانه بلند را بین یک میلیون و ۲۰۰ تا یک میلیون و ۲۷۰ هزار ریال اعلام کرد و افزود : روغن جامد پنج کیلویی با ۱۳ درصد افزایش قیمت به ۴۲۷ هزار و ۵۰۰ ریال رسیده و رب گوجه یک کیلویی در حال حاضر نسبت به ۲ ماه گذشته ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است .

فروشگاه اینترنتی جوجه کش ارائه دهنده تخم نطفه دار انواع طیور و همچنین تولید کننده انواع دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی میباشد و کلیه ی محصولات این فروشگاه با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی و تضمینی به فروش میرسد .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک