سه سوته از شر حشرات خانگی راحت شوید

سه سوته از شر حشرات خانگی راحت شوید ; با اطمینان میتوانیم بگویم که اکثر ما آمدن فصل تابستان را دوست داریم . روزهای طولانی ، هوایی گرم ، پیاده روی خارج از منزل ، محصولات باغی تازه ، ماشین بستنی فروشی و گذراندن روزهایی کنار ساحل اشاره کرد . هر یک از ما چیزی را برای گذران وقت در این موقع از سال در نظر داریم . با وجود تمامی این مواهب و تفریحاتی که این فصل به دنبال دارد ، مواردی دیگری نیز وجود دارند که از جمله خصوصیات جانبی این فصل سال هستند مانند رطوبت بالا ، هوای شرجی ، آفتاب سوختگی و در نهایت کمترین محبوب همه ما ؛ هجوم حشرات خانگی. عنکبوت ها ، مورچه ها و پشه ها از لانه های چوبی و قبلی خودشان به خاطر غذا و وجود هوایی گرم بیرون می آیند و برخی از آن ها خانه های ما را به عنوان محلی برای استقرار خود انتخاب میکنند . اما در خانه ها ازحشرات به خوبی استقبال نمیشود و این بدین معنی است که نه تنها باید برای دور کردن این حیوانات خانگی مزاحم وقت صرف کرد ، بلکه باید راهی را برای جلوگیری از ورود اولیه آن ها به خانه هایمان در آینده در نظر بگیریم . در این مقاله میخواهیم بهترین راه را که سه سوته از شر حشرات خانگی راحت شوید برای شما بازگو کنیم .

سه سوته از شر حشرات خانگی راحت شو

نابودی حشرات

مواردی برای دور کردن حشرات :

۱ – نظافت تخت خواب = میتوانید تخت خواب و هر چیز دیگری را که در معرض حملات حشرات قرار داشته را به خوبی شسته و آب داغ را روی آن اسپری کنید، چراکه آب داغ باعث از بین رفتن حتی لارو ها و تخم های حشرات میشوند .

۲ – دفع رطوبت = اگر در مناطق جنوبی یا درکل با رطوبت بالا زندگی میکنید ، تجربه ناخوشایند گزش پشه ها را دارید . مگس های پنیر و لارو های آن ، به رطوبتی حدود ۸۵ درصد برای زنده ماندن نیاز دارند . پس سعی کنید دستگاه رطوبت ساز داخل منزل خود را خاموش کرده و نحوه کار آن را برعکس کنید تا رطوبت اضافی داخل منزل شما را کاهش دهد .

۳ – درزگیری در و پنجره = درزگیر های خانه و عیاق های آن با گذشت زمان دچار ترک شده و خاصیت خود را از دست میدهند بنابراین در هر اتاق و فضایی که پنجره ای دارد رفته و تمامی درزها و محفوظ کننده های آن ها را بررسی کنید . برای تعمیرات دم دستی میتوانید از خمیرهای درزگیر برای محبوس نگه داشتن درزها استفاده کنید که عموماً این خمیرها میتوانند باعث حل مشکلاتی اصلی در این رابطه شوند .

۴ – نظافت بیشتر آشپزخانه = همه ما به خوبی میدانیم که برای داشتن غذایی سالم و سلامت ، پخت غذا باید در آشپزخانه ای تمیز و پاک انجام شود برای همین  تمیز کردن آن محل را به عنوان سرگرمی و مشغولیتی دائمی در منزل باید در نظر بگیرید چرا که باقی مانده غذاها و خورده هایی که در اطراف وجود دارند میتوانند برای ماه ها یا حتی سال ها حشرات را تغذیه کنند .

۵ – استفاده از حشره کش ها برای نابودی حشرات = امروزه برای نابودی حشرات سموم مختلفی وجود دارد که به راحتی میتوان با سم پاشی خانه از شر حشرات رهایی یافت . فروشگاه اینترنتی جوجه کش یکی از معتبرترین فروشگاه ها در بخش فروش سموم حشرات مختلف میباشد که محصولات خود را با تضمین ۱۰۰ درصدی به فروش میرساند .

دیدگاه‌ها ۰

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک