ذخایر گوشت در آذربایجان غربی

ذخایر گوشت در آذربایجان غربی به صورت سفید و قرمز , با توجه به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی ،  رسول جلیلی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر از تثبیت قیمت گوشت سفید و قرمز با توجه به ذخیره موجود در استان خبر داد . رسول جلیلی با اشاره به اینکه برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز استان آذربایجان غربی ماهانه نیازمند سه میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی هستیم ، گفتند : در ماه جاری نزدیک به سه میلیون و ۸۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی در واحدهای مرغداری استان انجام شده که مازاد بر نیاز مصرفی در آذربایجان غربی است .

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در خصوص افزایش قیمت برخی محصولات کشاورزی نیز گفت : این افزایش قیمت مقطعی است و نگرانی خاصی در این حوزه وجود ندارد . این یعنی ذخایر گوشت در ستان آذربایجان غربی مطلوب بوده و خطر کمبود گوشت چه قرمز و چه سفید را نداریم دراین استان.

ذخایر گوشت در آذربایجان غربی

گوشت در آذربایجان

{فروشگاه اینترنتی جوجه کش فروشگاهی مطمءن و باسابقه در امر فروش تخم نطفه دار انواع طیور زینتی , طیور گوشتی و طیور تخم گذار میباشد . همچنین با تولید و فروش دستگاه های جوجه کشی هوشمند با آخرین تکنولوژی روز دنیا در انواع خانگی , نیمه صنعتی و صنعتی خواستار جلب رضایت و جلب اعتماد تمام هموطنان گرامی میباشد . تمام محصولات این فروشگاه اینترنتی با مناسب ترین قیمت و با بهترین کیفیت اراءه میشوند .}

دیدگاه‌ها ۰

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک