تاکید بر فروش مرغ خرد شده طبق قیمت تعیین شده

تاکید بر فروش مرغ خرد شده طبق قیمت تعیین شده , فرهاد گیاهی رئیس اتحادیه مرغداران گیلان اظهار کرد: مردم گیلان از مرغ های قطعه بندی از همان ابتدای ورود به بازار استقبال کردند و هم اکنون این نوع خرید مرغ رو به افزایش است. وی درباره ی تفاوت قیمت مرغ خرد شده افزود: ستاد تنظیم بازار برای این نوغ فروش مرغ قیمت گذاری اعمال کرده است و بالاتر از قیمت اعلام شده نباید فروخته شود. گیاهی ادامه داد: قیمت همه نوع  قطعات مرغ آنالیز شده است و کسی که بالاتر از قیمت مشخص شده بفروشد متخلف است. گیاهی به استقبال خرید مردم از مرغ قطعه بندی در گیلان اشاره کرد و گفت: فرهنگ مردم استان ما به گونه ای است که به استفاده از جنس مرغوب و توجه به کیفیت مواد غذایی توجه خاصی دارند و این امر موجب شده که بر اساس نیاز خانواده ترجیح دهند که مرغ را به صورت قطعه بندی خرید کنند.

رییس اتحادیه مرغداران گیلان آقای گیاهی یادآور شد: گیلان استانی گردشگری است و از زمان شیوع کرونا و کاهش ورود گردشگر به استان و همچنین کم شدن برگزاری جشن ها، اگر چه میزان خرید مرغ در این بخش کم شده است اما مردم همچنان خرید مرغ را در سبد کالای خانوار خود حفظ کرده اند و کاهش خرید در این بخش نداشتیم. وی در خصوص تمایل کشتارگاه های مرغ به افزایش فروش مرغ به صورت قطعه بندی خاطرنشان کرد: فروش مرغ به صورت قطعه بندی شده منافع چندانی برای تولید کننده ندارد، اما اشتغالزایی را به منظور قطعه بندی و بسته بندی های شکیل تر مرغ افزایش میدهد. تاکید بر فروش مرغ خرد شده طبق قیمت تعیین شده

تاکید بر فروش مرغ خرد شده

تخم نطفه دار انواع طیور و دستگاه جوجه کشی در سایز ها و تعداد مختلف توسط فروشگاه اینترنتی جوجه کش تولید و به فروش میرسد . کیفیت تمام محصولات این فروشگاه درجه یک و عالی میباشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک