انواع قیمت برای مرغ شب عید!

گران شدن مرغ و تخم مرغ

انواع قیمت برای مرغ شب عید ! همه ساله با داغ شدن بازار در شب عید قیمت محصولات پروتئینی دچار نوسان می شود . در شب عید قیمت محصولات پروتئینی از جمله گوشت قرمز ، مرغ و ماهی دچار التهاب می شود ، در حالیکه طبق اظهارات مسئولان تنظیم بازار افراد انتظار دارند که آب از آب تکان نخورد . بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که قیمت مرغ به عنوان یکی از محصولات پروتیئنی ارزان در دسترس خانوار با نوساناتی روبرو شده که فعالان این عرصه معتقدند که روند افزایش قیمت در بازار ادامه خواهد یافت . بسیاری از مسئولان بر این باورند که امسال میزان جوجه ریزی و تولید مرغ نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۰ درصدی داشته است که بدین ترتیب کمبودی در عرضه وجود ندارد و تنها ممکن است به واسطه افزایش هزینه های تولید ، قیمت مرغ باید به نرخ واقعی خود برسد ، در غیر این صورت بر زیان انباشته تولیدکنندگان افزوده خواهد شد .

عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی در گفت و گو با خبرنگار ، از افزایش ۲۰ درصدی جوجه ریزی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت : بنابر آمار در دی ماه ۱۳۰ میلیون قطعه و در بهمن ۱۴۰ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته که ۵۰ درصد میزان جوجه ریزی بهمن مربوط به شب عید است .

انواع قیمت مرغ برای شب عید

قیمت مرغ برای شب عید

اسداله نژاد ادامه داد: در ایام پایانی سال عوامل متعددی همچون جوجه یکروزه، ذرت و کنجاله سویا و سایر مواردی که در صنعت طیور مورد استفاده قرار می گیرد، در قیمت تمام شده مرغ تاثیر گذار است، به همین خاطر نمی توان انتظار داشت که مرغ کمتر از قیمت تمام شده در بازار عرضه شود.

//فروشگاه اینترنتی جوجه کش ارائه دهنده تخم نطفه دار انواع طیور و تولید کننده دستگاه جوجه کشی هوشمند صنعتی و نیمه صنعتی میباشد//

دیدگاه‌ها ۰

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک