افزایش ۲۰ درصدی جوجه ریزی در مرغداری ها

افزایش جوجه ریزی مرغداری ها

افزایش ۲۰ درصدی جوجه ریزی در مرغداری ها , طلایی، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از افزایش ۲۰ درصدی جوجه ریزی در مرغداری های سراسر کشور خبر داد . محمدرضا طلایی مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود : متاسفانه واردات نهاده های دامی به واسطه مشکلات ارزی در شش ماهه نخست سال جاری باکاهش رو به رو شد اما واحدهای تولیدی با وجود کسری نهاده برای توزیع به تولید خود ادامه دادند که جای تقدیر دارد . وی اظهارداشت : ارزی خوبی که در شهریورماه سال جاری به شرکت های دولتی و مجموعه واردکنندگان اختصاص یافت اکنون شرایط تامین نهاده نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است .

فروشگاه اینترنتی جوجه کش ارائه کننده ی انواع تخم نطفه دار طیور با هچ بالا و صد در صد تضمینی میباشد که به تمام شهرهای ایران ارسال محصول دارد و برای تمام محصولات شرکت به خاطر وضعیت بد اقتصادی در دوران کرونا تخفیف گذاشته است . همچنین انواع دستگاه جوجه کشی و انواع دستگاه پرکن مرغ در اندازه های مختلف را هم تولید و به فروش میرساند .

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت : تامین ۱۰۰ نهاده ی مورد نیاز طیور گوشتی و تخمگذار در آبان و آذر ماه سال جاری خود شاهدی صادق بر این مدعاست . وی افزود : خوشبختانه با تامین نهاده ها عملیات جوجه ریزی نسبت به ماه گذشته , شاهد افزایش ۲۰ درصدی جوجه ریزی در مرغداری ها شده ایم .

افزایش 20 درصدی جوجه ریزی

افزایش جوجه ریزی در مرغداری ها

آقای طلایی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به اینکه طبق آخرین گزارشات قیمت مرغ در بازار آزاد نزدیک به نرخ مصوب است ، اظهارداشت : هر کیلو مرغ همچنان به قیمت مصوب ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار ، فروشگاه های زنجیره ای ، واحدهای صنفی سطح شهر و غیره در حال توزیع است . وی گفت : پیش بینی میشود تا آخر هفته همه فروشگاه های سطح کشور مرغ را به قیمت مصوب عرضه کنند . مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود : خوشبختانه در بحث تولید مرغ هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد و در ضمن تولید کنندگان مرغ را به قیمت مصوب عرضه میکنند .

// با فروشگاه اینترنتی جوجه کش از اخبار روز مرغداری ها اطلاع یابید //

دیدگاه‌ها 0

*
*

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت توسط پارماتیک